נעים להכיר

לעורכת-הדין עינבל דקל נסיון עשיר של 15 שנה בתחום המשפט,
עם התמחות והתמקדות בדיני-משפחה וירושה; הן בבית הדין הרבני והן בערכאות אזרחיות.
בשנת 2006 סיימה בהצטיינות את לימודיה לתואר ראשון  משפטים L.L.B והוסכמה כעורכת דין.
לאורך השנים, עינבל השתתפה בהשתלמויות מקצועיות רבות ומגוונות ובתחילת 2018 הוסמכה לעריכת ייפויי כח מתמשכים מטעם האפוטרופוס הכללי.
בפירמות בהן עבדה, טיפלה במאות תיקים מורכבים;
מהשלב הראשוני דרך פיתוח האסטרטגיה, ניהול המשא-ומתן
וכלה כטוענת [ליטיגציה] עבור שולחיה, בהיכלי בית המשפט.
לאחר שנים של נסיון, מאות הופעות בבתי-המשפט, אלפי שעות-כתיבה, מחקר וליווי של תיקים מורכבים וסבוכים (משפטית או רגשית)-עינבל תהיה לצידך.

עינבל דבל

אין קיצורי-דרך ואין בערך

בנימה אישית ומקצועית, חשוב לי לציין בפניך כמה דברים עקרוניים:
בכדי להשיג את מטרותיך עלי להבין לעומק כל נקודה וכל נושא. נצטרך לעבור יחד תהליך-מאתגר שיאפשר התאמה לצרכיך וליכולותיך; הן מבחינה כלכלית/תקציבית והן מבחינה אישית ורגשית.
השירות האישי והייצוג הבלעדי שלי, ללא מתווכים ושליחים תוך הסכמה ושתוף פעולה מלא בנינו,  היא הדרך הטובה ביותר להשיג את יעדיך. בכדי שיהיה לך שקט נפשי ובטחון מלא ששמת את היקר לך מכל בידים אמינות ומיומנות. אני מתחייבת להעניק לך ייעוץ משפטי ריאלי ויציב, במענה רציף, בשקיפות מלאה, ובניהול אפקטיבי של זמן ואנרגיה.

אין תחליף לייצוג-משפטי ראוי אחראי ומנוסה​ 

הליכים בדיני משפחה, יוצרים בדרך כלל, מתחים ותסכולים רבים בקרב כל הנוגעים בדבר.
הורדת ברומטר-הלחץ האישי והתקציבי, מאפשרים לשים את הפוקוס על המטרות.
בזכות הניסיון, המוטיבציה, החשיבה "'מחוץ לקופסא" והמומחיות לשלב בין שיטות פסיכולוגיות ועסקיות עדכניות ההליכים הופכים עבורך יעילים, מכבדים, וחסכוניים.
אני חסידה של משא ומתן איתן, נחרץ ומכבד לצורך מציאת שביל-הזהב.
מנסיוני למדתי שכששני הצדדים מרוצים, כל הסכם הופך שלם וטוב יותר.
אולם במידת הצורך, אדע להיות תקיפה ובלתי מתפשרת להשגת רצונך ומטרותיך
ולייצג נאמנה את האינטרסים שלך ושלך בלבד.

תהליך העבודה 

לאחר שנים רבות ואלפי שעות בהן צברתי נסיון עשיר בניהול תיקים בבתי המשפט, ואת רזי מערכת המשפט- בכל הערכאות ברחבי הארץ, זיקקתי שיטה מוכחת להצלחתו של כל מקרה ומקרה

יעוץ
הכוונה
חשיבה

הכל מתחיל בך. פגישת הייעוץ הראשונה-היא החשובה ביותר. אני מקדישה תשומת-לב רבה לפרטים, על מנת להבין את רצונך ומטרתך בניהול התהליך ויעדו הסופי.

משפטי
פיננסי
רגשי

אסקור ואציג בפניך את לשון-החוק ואת הדרך הצפויה בניהול ההליך המשפטי; תוך העלאת גישות שונות לפתרון, מההיבט המשפטי, הפיננסי והאישי/רגשי. בחירת הדרך הרצויה ניתנת לך.

שח
מט

בחירת האסטרטגיה הנכונה, היא בסיס ההצלחה. ממש כמו במשחק שחמט. יש לתכנן היטב את המהלכים, לחשוב מספר צעדים קדימה ולהתכונן לכל צעד ומהלך שיבצע הצד השני. נשאף לא להגיב, אלא להכתיב את תהליכי המו"מ או הדיון המשפטי.

יוצאים
לדרך

ניישם את הטקטיקות לביצוע האסטרטגיה שבחרנו יחדיו. לרוב ננסה להגיע להסכמות מחוץ לכותלי בית-המשפט. במידה ודרך זו לא תניב פירות, נסיר את הכפפות ונשתמש בכל הכלים העומדים לרשותנו, במסגרת-החוק כדי להשיג את המטרה אותה הגדרנו מראש.

ניסיון
כשרון
ניצחון

הצלחה היא תולדה של שקידה התמדה ותכנון לכל תרחיש. "לעשות-שעורי-בית", לחפש תקדימים. יש לנצל את האינטואיציה, את העיתוי ואת השכל-הישר. רק כך מנצחים בסופו של דבר.