INBAL DEKEL

עורכת דין לדיני משפחה

לעורכת-הדין עינבל דקל ניסיון עשיר של מעל 18 שנים בתחום המשפט, עם התמחות בליווי מקיף של סכסוכי משפחה מורכבים תוך התמקדות בבניית אסטרטגיה משפטית להשגת פתרונות יצירתיים ומותאמים אישית לסוגיות משפטיות מורכבות ומחלוקות בפרופיל גבוה.

עינבל מלווה כל לקוחה ולקוח באופן אישי ומותאם לנסיבות האישיות של המקרה הספציפי שלהם, תוך ניסיון להתוות אסטרטגיה שתוביל לפתרון בדרך של הסכם מחוץ לכתליי בית המשפט, באופן קצר יעיל וממוקד כך שזמן ניהול המשא ומתן ועריכת ההסכם לא יתארכו ויאפשרו למשפחה להתמקד בהחלמה מהמשבר המשפחתי ולא בניהול הליכים ממושכים.

לעינבל ניסיון עשיר בליטיגציה משפטית מנצחת, ככל שבסופו של דבר לא ניתן להתפשר עם הצד השני ולהגיע להסכמות.

בשנת 2006 סיימה בהצטיינות את לימודיה לתואר ראשון במשפטים L.L.B והוסכמה כעורכת דין. לאורך השנים, עינבל השתתפה בהשתלמויות מקצועיות רבות ומגוונות ובתחילת 2018 הוסמכה לעריכת ייפויי-כח מתמשכים מטעם האפוטרופוס-הכללי.

במהלך השנים עינבל טיפלה במאות מקרים מורכבים, הן מבחינה משפטית והן מבחינה רגשית; מהשלב הראשוני דרך פיתוח-האסטרטגיה, ניהול המשא-ומתן וכמובן שביצירת אסטרטגיית ליטיגציה מובילה ומנצחת ככל שהתיק מגיע לכדי ניהולו בבית המשפט או בבית הדין הרבני.

במסגרת השירות הכולל כל לקוחה ולקוח חשים מוגנים ובטוחים כי לעינבל יש את המומחיות הנדרש והניסיון בכדי לסייע להם לשמור על זכויותיהן המשפטיות בתקופה המאתגרת בה מצאו עצמם.

עורכת דין גירושים עינבל דקל

אין קיצורי-דרך ואין בערך

בנימה אישית ומקצועית, חשוב לי לציין בפניך כמה דברים עקרוניים:
בכדי להשיג את מטרותיך עלי להבין לעומק כל נקודה וכל נושא. נצטרך לעבור יחד תהליך-מאתגר שיאפשר התאמה לצרכיך וליכולותיך; הן מבחינה כלכלית/תקציבית והן מבחינה אישית ורגשית.

השירות האישי והייצוג הבלעדי שלי, ללא מתווכים ושליחים תוך הסכמה ושתוף פעולה מלא בנינו,  היא הדרך הטובה ביותר להשיג את יעדיך. בכדי שיהיה לך שקט נפשי ובטחון מלא ששמת את היקר לך מכל בידים אמינות ומיומנות.


אני מתחייבת להעניק לך ייעוץ משפטי ריאלי ויציב, במענה רציף, בשקיפות מלאה, ובניהול אפקטיבי של זמן ואנרגיה.

הליכים בדיני משפחה, יוצרים בדרך כלל, מתחים ותסכולים רבים בקרב כל הנוגעים בדבר. הורדת ברומטר-הלחץ האישי והתקציבי, מאפשרים לשים את הפוקוס על המטרות. בזכות הניסיון, המוטיבציה, החשיבה "'מחוץ לקופסא" והמומחיות לשלב בין שיטות פסיכולוגיות ועסקיות עדכניות ההליכים הופכים עבורך יעילים, מכבדים, וחסכוניים.

אני חסידה של משא ומתן איתן, נחרץ ומכבד לצורך מציאת שביל-הזהב. מנסיוני למדתי שכששני הצדדים מרוצים, כל הסכם הופך שלם וטוב יותר. אולם במידת הצורך, אדע להיות תקיפה ובלתי מתפשרת להשגת רצונך ומטרותיך ולייצג נאמנה את האינטרסים שלך ושלך בלבד.

עורכת דין משפחה עינבל דקל

לאחר שנים רבות ואלפי שעות בהן צברתי נסיון עשיר בניהול תיקים בבתי המשפט, ואת רזי מערכת המשפט- בכל הערכאות ברחבי הארץ, זיקקתי שיטה מוכחת להצלחתו של כל מקרה ומקרה